tunezia_borito

Tunéziában jártak a Mezőgazdasági Kar oktatói

Erasmus beszámoló.

Az ERASMUS+ CREDIT MOBILITY (KA107) STAFF TEACHING/TRAINING MOBILITY 2021/2022 program keretén belül 2022 június 5-11. időszakban, Dr. Süli Ágnes, Dr. Kiss Orsolya, Tóth Violetta, Dr. Pinnyey Szilárd és Dr. Benk Ákos tanulmányúton vettünk részt a Tunéziai Tuniszban. Házigazdánk az IRESA (1. és 2. kép) - Institution for Agriculture Research and Higher Education (Institution De La Recherche Et De L'enseignement Top Agricultural Iresa Tunisie) szervezésében több kutató állomás bevonásával megismerhettük a Tunéziai mezőgazdasági kutatások és termelési ágazatok egy szűk szegmensét. Képet kaphattunk arról a globálisan jelenlévő problémáról, miszerint az éghajlatváltozás, ebben az Észak-Afrikai országban milyen halmozottan fejti ki hatását.

Tovább a teljes cikkhez