Parlament

Pályázat egyetemi és főiskolai hallgatók részére

Az Országgyűlés Elnöke, a Miniszterelnökséget vezető miniszter, valamint az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezetője pályázatot hirdet "Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban" címmel egyetemi és főiskolai hallgatók részére.

A pályázatra a magyarországi felsőoktatási intézmények alap-, mester- vagy osztatlan képzésben részt vevő, valamint a Magyarországgal szomszédos államok magyar nyelven is oktató felsőoktatási intézményeinek 30 évnél fiatalabb, nappali vagy levelező tagozatos, aktív státuszú hallgatói jelentkezhetnek a kiírók által közzétett, az Európai Unió jelenlegi működésével illetve jövőjével kapcsolatosan meghatározott 9 témakör egyikének témájában született pályamunkával.

A pályázatok benyújtásának határideje: 2017. december 15."

További információ az Országgyűlés honlapján és Facebook-oldalán található.