Temesvari_diakok-web

Temesvári diákok a Mezőgazdasági Karon

2015. május 19, május 21, május 27.

Karunk részvételével, s a Temesvári Politehnica Egyetem vezetésével, továbbá a Resicai Egyetem és a Szegedi Tudományegyetem közreműködésével indított Romániában kiírt “Regional and Euro-regional Partnership for the Transition to the Labour Market through Career Counselling and Internships at Potential Employers - PRACTICOR ® EURO-REGIO” című Európai Uniós kutatási projekt keretében, melynek futamideje 2 év (2015-2016) temesvári diákok látogattak el Karunkra (május 19, május 21 és május 27), ahol a szakterületüknek megfelelő témakörökben a későbbi munkavállalásukat is elősegítendő innovatív elméleti és gyakorlati előadásokat hallgattak meg. Meghívott előadóink mindhárom alkalommal a következők voltak: Csengeri Ferenc (telepvezető, A. S. A. Hódmezővásárhely Köztisztasági Kft.), Dr. Jerney Zoltán (Rail Cargo Hungary Kft, délmagyarországi területi igazgató, Szeged), Sarusi-Kiss József (Altherm Kft, AlternConsult Kft, ügyvezető igazgató, Hódmezővásárhely) és Szabó Ádám (business manager, OPTIN Kft, Szeged).

Dr. Horváth József dékán köszönti a temesvári diákokat és kísérőiket
Sarusi-Kiss József előadása
Biomassza fűtés egy sertéstelepen, Hódmezővásárhely határában
Szabó Ádám előadása