kolumbia-web

Előadások kolumbiai egyetemen

Karunk főiskolai tanára, Monostori Tamás Campus Hungary ösztöndíj támogatásával kolumbiai tanulmányúton vesz részt. Az Universidad Nacional Abierta y a Distancia (UNAD) bogotai központjában tett látogatása első és második napján a felsőoktatás nemzetköziesítéséről, illetve a biotechnológia fenntartható mezőgazdaságban betöltött szerepéről tartott előadást. Az előadások angol nyelven, spanyol fordítással folytak helyi, illetve online csatlakozó hallgatóság előtt. Utóbbi létszáma meghaladta a nyolcvanat, és Kolumbián kívül, többek között Argentínára, Mexikóra és Costa Ricára is kiterjedt. A helyi és a virtuális közönség egyaránt számos kérdést tett fel, melyek a két téma, és különösen azok EU-s és magyarországi vonatkozásai iránti élénk érdeklődésre utaltak.

20150526_081620

Conferencia UNAD 1