Alumni_mentorprogram_2023_uszeged

SZAKMAI KEREKASZTAL-BESZÉLGETÉSSEL INDUL AZ ALUMNI MENTORPROGRAM 20. CIKLUSA

Az SZTE Alma Mater szakmai kerekasztal-beszélgetéssel indítja Alumni mentorprogramjának őszi szemeszterét a 2023/24-as tanévben. A nemzetközi elismerésben és a hazai Mentor Oscar díjazásban részesült program idei ciklusa már a 20. A szervezők éppen ezért azon érdeklődőket is várják a programra, akik a szakmai beszélgetésen szeretnének részt venni, vagy szeretnének megismerkedni a program által kínált lehetőségekkel.

Az idei megnyitóval az Alumni Mentorprogram 20. ciklusa kezdődik. Ez az alkalom ismét lehetőséget ad a találkozásra és további fejlődési utak meghatározására. Aktív mentorálási kapcsolattal rendelkezők számára ajánlott a részvétel az operatív információk megszerzése érdekében. A szakmai kerekasztal-beszélgetés nyitott minden Alumni tag és SZTE Partner, valamint az érdeklődők számára.

KÉRJÜK RÉSZVÉTELI SZÁNDÉKÁT A RENDEZVÉNNYEL ÉS A SZAKMAI KEREKASZTAL-BESZÉLGETÉSSEL KAPCSOLATOSAN REGISZTRÁCIÓVAL IDE KATTINTVA JELEZZE!

Időpont: október 13. (péntek) 10.00

Regisztráció: 9.30

Helyszín: SZTE Rektori Hivatal, Rektori Díszterem (Szeged, Dugonics tér 13.)

PROGRAM:

Megnyitó

Prof. dr. Gellén Klára, Oktatási rektorhelyettes

Köszöntő

dr. Horvát Szilárd, Területfejlesztési koordinációért felelős helyettes államtitkár

Mérföldkő: az Alumni mentorprogram 20. ciklusa

Prof. dr. Görög Márta, Alumni ügyekért felelős rektori megbízott

Helyfoglaló: a kerekasztalbeszélgetések bemutatása

Gerháth Györgyi, Alumni kapcsolati koordinátor

Kávészünet, sajtóinterjúk

Kerekasztalbeszélgetések*

*Részletes témaismertető ITT elérhető

A: Négynapos munkahét: tények és tapasztalatok

Helyszín: Díszterem

B: Felelősségteljes innováció-e a mesterséges intelligencia - lehetőségek és dilemmák

Helyszín: Díszterem

C: A munkahelyi egészségfejlesztés - szükséges minimum vagy lehetőség?

Helyszín: Díszterem

D: Az alumni mentorprogram őszi ciklusa: operatív tudnivalók, lehetőségek, kötetlen beszélgetés.

Helyszín: FSZ: 5. terem

Büféebéd

Helyszín: Átrium

A meghívó és a részletes program ITT letölthető.