kerdoiv_boritokep

Kérdőív kitöltésében kéri segítségünket doktori disszertációjának elkészítéséhez Karunk oktatója, Kovács Helga

"Kovács Helga vagyok, a Magyar Agrár-és Élettudományi Egyetem, Gazdaság és Regionális Tudományok Doktori Iskola doktorandusz hallgatója.

Jelenleg a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karán tanítok, vidékfejlesztéssel kapcsolatos tantárgyakat (Helyi gazdaságfejlesztés, Versenyképesség a gazdaságban, Vidékfejlesztés, Regionális gazdaságtan).

Dócon élek a családommal, ahol gazdálkodunk. Dóc mellett Balástyán is folytatunk mezőgazdasági tevékenységet, sertéseket hizlalunk, így személyes kötődésem is van a Kisteleki járáshoz. A Kisteleki járásban korábban tanyakutatást végeztünk az egyetem hallgatóival, így sok emberrel megismerkedtem és találkoztam már.

A kérdőív készítésének a célja, hogy mélyebben megismerjem a Kisteleki járás településeinek gazdasági, társadalmi és infrastrukturális életét, és hatékony fejlesztési lehetőségeket fogalmazzak meg. Kérem Önt, hogy az alábbi kérdőív kitöltésével és gyakorlati meglátásaival segítsen abban, hogy minél pontosabb képet kapjak a Kisteleki járásról annak érdekében, hogy sikeres doktori disszertáció készüljön el.

Éppen ezért kérem, csak akkor töltse ki a kérdőívet, ha a Kisteleki járás valamelyik településén él (Baks, Balástya, Csengele, Kistelek, Ópusztaszer, Pusztaszer). A kérdőív kitöltése teljesen anonim, nagyjából 15 percet vesz igénybe.

Ha az eredményekre kíváncsi, azok a dolgozat elkészülte után a doktori.hu oldalon elérhetők lesznek.

Előre is köszönöm a segítségét!"