borito

A XIX. Wellmann Nemzetközi Tudományos Konferencián mutatta be kutatását a Mezőgazdasági Kar ÚNKP-ösztöndíjasa

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar Új Nemzeti Kiválóság Program ösztöndíjasa, Turuczki Szabolcs Márk III. évfolyamos, nappali tagozatos, mezőgazdasági mérnöki alapképzési szakos (BSc) hallgató, a XIX. Wellmann Nemzetközi Tudományos Konferencia ÚNKP Szekciójában mutatta be kutatási eredményeit, 2022. április 28-án. Kutatását a „Pontyivadékok (Cyprinus carpio) fejlődés-dinamikája ízeltlábú táplálékforrásokon tavi körülmények között” címmel ismerhették meg a konferencia résztvevői.

Témavezetője Dr. habil. Monostori Tamás, főiskolai tanár, a Növénytudományi és Környezetvédelmi Intézet intézetvezetője, kutatómunkájának külső konzulense pedig a Csányi Alapítvány munkatársa, Mikics Péter volt.

Médiamegjelenés:

UNKP_4