boritokep

„VÉRADÓ MOZGALOMÉRT” EMLÉKÉREM KITÜNTETÉSBEN RÉSZESÜLT DR. GRÁFF MYRTILL, AZ SZTE MEZŐGAZDASÁGI KARÁNAK FŐISKOLAI DOCENSE

A véradó alkalmak szervezésében kiemelkedő önkéntes munkáért tizenheten kaptak „Véradó Mozgalomért” Emlékérem kitüntetést az országban, köztük Dr. Gráff Myrtill főiskolai docens, az SZTE Mezőgazdasági Karának véradó koordinátora és rendszeres véradója. Az elismeréseket Fodor Antalné dr., a Magyar Vöröskereszt elnöke és Kardos István, a humanitárius szervezet főigazgatója adta át. A Véradók napján tartott, budapesti díjátadón és ünnepségen a Belügyminisztérium, a Magyar Vöröskereszt és az Országos Vérellátó Szolgálat azokat a véradókat és szervezőket díjazta, akik önzetlen segítségükkel hozzájárultak a hazai egészségügyi ellátáshoz.

Szeretettel gratulálunk!