Facebook_Ad_copy_37

Újabb vezetői ciklusra kapott dékáni megbízást Dr. Mikó Edit, Karunk jelenlegi dékánja

Dr. Mikó Edit dékán asszony 2022. június 30-án vehette át a megbízást.

Ünnepélyes keretek között köszöntötték 2022. június 30-án a Szegedi Tudományegyetem karainak, tanszékeinek, intézeteinek, klinikáinak és intézményeinek új vezetőit és kitüntetettjeit. Az elismeréseket Prof. Dr. Rovó László, az SZTE rektora és Dr. Fendler Judit, az SZTE kancellárja adta át.

A 2021/22-es tanévben a Szegedi Tudományegyetemen 148 egyetemi dolgozó, köztük az SZTE Mezőgazdasági Kar intézetvezetőinek, oktatóinak korábbi időszakban nyújtott teljesítményét ismerték el vezetői kinevezéssel, új munkakörrel vagy kitüntető címmel, díszoklevéllel. A Humánpolitikai Átadót idén a Rektori Hivatal dísztermében rendezték meg 2022. június 30-án.

Tovább a teljes cikkhez