boritokep

TÉNYEK ÉS TÉVHITEK - Az idegenhonos károsítók jelentette kockázatok

A SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM MEZŐGAZDASÁGI KAR Tudományos Diákköri Tanácsa Tisztelettel meghívja Önt,

hogy beszéljünk a növényegészégügy helyzetéről, az idegen honos károsítók megjelenéséről hazánkban.

TÉNYEK ÉS TÉVHITEK

a sorozat folytatódik:

Az idegenhonos károsítók jelentette kockázatokról beszélgetünk szakértőnkkel.

Időpont: 2022. NOVEMBER 29. 14:00 óra

A konferencia helyszíne: Sófalvy előadóterem

KÉRDÉSEK ÉS VÁLASZOK:

Miért halt éhen egy millió ír? És miért vándoroltak ki Amerikába? Hogyan tudja veszélyeztetni egy apró rovar a bortermelést? Vajon mit jelent a károsítók fogalma a növényvédelemben? Milyen új károsítók jelennek meg Magyarországon, amelyek folyamatos kockázatot jelentenek a termelés során?

Többek között ezekre az izgalmas kérdésekre keressük a választ következő programunk során. Rendhagyó előadással és kötetlen beszélgetéssel várjuk az érdeklődőket a Növényegészségügy - növényeink védelme az idegenhonos károsítóktól című előadásra.

Aki kérdez: - Dr. Albert Réka, adjunktus

- A közönség