stipendium

Az SZTE Mezőgazdasági Kar hallgatóit díjazták a Stipendium Hungaricum Welcome Eventen

„Kiváló tanulmányi díjat” vehettek át a Lengyel Miklóstól, a Külgazdasági és Külügyminisztérium államtitkárától november 23-án a Stipendium Hungaricum Ösztöndíjjal Magyarországon tanuló hallgatók. A nívós eseményen a Szegedi Tudományegyetem két mezőgazdasági mérnök hallgatóját is kitüntették.

A Tempus Közalapítvány másodjára rendezte meg a „Stipendium Hungaricum Welcome Event” címmel, amelynek a Radisson Blu Béke Hotel adott otthont Budapesten. A rendezvényt a tanulmányaikat a 2022/23-es tanévben megkezdő hallgatók fogadására szervezték.

Az ország számos pontjáról érkező gólyákat Lengyel Miklós, a Külgazdasági és Külügyminisztérium, képzésekért, ösztöndíjprogramokért és tudománydiplomáciáért felelős helyettes államtitkára biztató és üdvözlő szavakkal fogadta.

Tovább a teljes cikkhez