boritokep

Az elfogadásra került cikkben a kutatók a korai árpa levél antioxidáns kapacitásának kimutatásával foglalkoztak, in vitro körülmények között.

Az SZTE kutatói a „Biologia Futura” című tudományos szaklapban közölték legújabb kutatási eredményeiket, a korai árpa levél antioxidáns kapacitásának kimutatásával foglalkoztak, in vitro körülmények között.

A Gyógyszerésztudományi Karról három kutató, a Mezőgazdasági Karról Dr. habil Lantos Ferenc, egyetemi docens; Dr. Szarvas Adrienn, adjunktus; Dr. Süli-Zakar Tímea, főiskolai docens; Dr. Tar Melinda, tudományos főmunkatárs; Gyalai Ingrid, doktorandusz hallgató; valamint Váczi Vivien, Karunk végzett hallgatója szerepelnek a szerzők között.

A tudományos cikk letölthető ITT.

A publikáció online változatát ITT olvashatja el.