TDK_Kozepiskolas_szekcio_boritokep

SZTE Mezőgazdasági Kar,

6800 Hódmezővásárhely, Andrássy út 15.,

Kari Tanácsterem

Az idei TDK-ra összesen 13 pályázat érkezett be a középiskolás diákoktól a legváltozatosabb témákban, így a szóbeli prezentációk két helyszínen, a Növénytermesztési Szekcióban, valamint az Állattudományi és Vadgazdálkodási Szekcióban folytatódnak a Megnyitót követően, az SZTE Mezőgazdasági Kar Kari Tanácstermében és a Trófea teremben.

A TDK-n versenyző középiskolás diákok 2024-től az 1. helyezésért 50, a 2. helyezésért 40, a 3. helyezésért 30, a részvételért 20 intézményi pontot kaphatnak a felvételi eljárásban, ha az SZTE Mezőgazdasági Karra jelentkeznek.

További értékes ösztöndíjakat is elnyerhetnek a középiskolás versenyzők:

Az első három helyezett sikeres felvételi esetén ösztöndíjat nyer a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karára. Az I. helyezett 100 ezer forint, a II. helyezett 75 ezer forint, a III. helyezett pedig 50 ezer forint ösztöndíjat kap ajándékba.

A részvételért és a helyezésekért is kari ajándékcsomagokkal is kedveskedünk a versenyzőknek.

A meghívó és a részletes program ITT letölthető.