Poszterpalyazat_borito_2

„Mezőgazdaság, ahogy én szeretem”

Poszterpályázat egyetemi hallgatóknak és középiskolásoknak.

Az SZTE Mezőgazdasági Kar Tudományos Diákköri Tanácsa poszterpályázatot hirdetett „Mezőgazdaság, ahogy én szeretem” címmel két kategóriában, középiskolás diákok és egyetemista hallgatók számára. A pályázatra A1-es méretű fotómontázsokból szerkesztett posztereiket PDF formátumban 2022. április 11-ig küldhetik be a versenyzők a tdt@mgk.u-szeged.hu e-mail címre, így fogalmazva meg képeikkel a mezőgazdaság iránti elkötelezettségüket. A fényképeken csak a szerző(k) neve(i) és a képaláírások (hol, mikor készült) tüntethetők fel. A poszterpályázat díjait kategóriánként osztjuk ki. Az I. helyezett 30 ezer forintot, a II. helyezett 20 ezer forintot, a III. helyezett pedig 10 ezer forintot kap ajándékba. A poszterpályázat eredményhirdetése 2022. április 22-én, 10.00 órakor lesz Karunk Sófalvy előadótermében (SZTE Mezőgazdasági Kar 6800, Hódmezővásárhely, Andrássy út 15.)