_kari_levelezes

Megújult a kari levelezési rendszer

Minden korábbi mgk-s e-mail cím szte.hu végűre változott.

Egyetemi levelezési rendszer

Az Informatikai és Szolgáltatási Igazgatóság egyetemi szinten egységes levelezési rendszere korszerű levelezési szolgáltatásokat biztosít, megoldásaival támogatja az egységes intézményi kommunikációt, a közös naptár használatot, a csoportmunkát, a mobil eszközök használatát és az erre épülő kommunikációs szolgáltatásokat.

A levelezési rendszer a https://mail.szte.hu URL-en érhető el. Az Ön e-mail címe megtalálható a mellékelt, felhasználói nevét és jelszavát tartalmazó dokumentumban. A levelezési fiókjába a kapott azonosítóval és jelszóval tud belépni. A levelezés tartománya egységesen @szte.hu.

Tájékoztatjuk, hogy korábbi egyetemi e-mail fiókjai továbbra is használhatóak maradnak.

Az egyetemi levelezési szolgáltatások mind a webes felület, mind pedig levelező kliens használatával az első bevezetési szakasz befejezésével immáron korlátozás nélkül elérhető.

Adatkezelési tájékoztató

Adatkezelési tájékoztató_elektronikus levelezés_20191203

Felhasználó feltételek

Felhasználói feltételek_20191203