Az_arany_markaban

Megjelent AZ ARANY MARKÁBAN – VERESPATAK TÖRTÉNETE pályázati felhívás

A lakiteleki Népfőiskola Alapítvány és a Bethlen Gábor Alapítvány több éve támogat, illetve szervez olyan pályázati felhívásokat és konferenciákat, amelyek célja, hogy a magyarság történelmének jelentős helyszíneihez, személyeihez, eseményeihez kapcsolódóan lehetőséget biztosítson a felsőoktatásban tanuló hallgatók számára kutatói készségeik fejlesztéséhez. AZ ARANY MARKÁBAN – VERESPATAK TÖRTÉNETE pályázati felhívásnak és konferenciáknak az egyéni kapcsolatépítés elősegítése mellett kiemelt célja a Kárpát-medence tudományos kapcsolatrendszerének szorosabbra fűzése is.

Lezsák Sándornak, az Országgyűlés alelnökének pályázati felhívása a főiskolai, egyetemi hallgatók és doktoranduszok számára ITT elérhető.