Summer_School_borito

Még lehet jelentkezni a 2022-es Agrobiodiverzitás nyári egyetemi kurzusra

A jelentkezési határidő: 2022. február 28.

AGROBIODIVERZITÁS NYÁRI EGYETEM 2022

Ismét lehet jelentkezni az Agrobiodiverzitás Nyári Egyetem képzésre!

A jelentkezési határidő: 2022. február 28.

Helyszín: Galícia (Spanyolország)

Időtartam: 2022. augusztus 31. - szeptember 10.

Miről szól ez a képzés? A kurzus résztvevői megismerkedhetnek az agrobiodiverzitás különböző aspektusaival, hallgatói és szakértői csoportokban közösen elemezhetik a helyi termelési rendszerek és az élelmiszer-ellátási láncok fejlesztési lehetőségeit, kihívásait és szerepét az agrobiodiverzitás fenntartásában.

Kik vehetnek részt rajta? Elsődlegesen mesterképzésben, másodlagosan alapképzésben részt vevő, mezőgazdaság, környezet, élelmiszer, vidékfejlesztés és fenntarthatóság témákban tanuló egyetemi hallgatók

A kurzus, a szállás, az étkezés és a helyi tanulmányutakon való részvétel ingyenes. A résztvevőknek a 250 svájci frankos regisztrációs díjat és a kiutazás költségeit kell finanszírozniuk.

A kurzus résztvevői megismerkedhetnek az agrobiodiverzitás különböző aspektusaival, hallgatói és szakértői csoportokban közösen elemezhetik a helyi termelési rendszerek és az élelmiszer-ellátási láncok fejlesztési lehetőségeit, kihívásait és szerepét az agrobiodiverzitás fenntartásában. A kurzus, a szállás, az étkezés és a helyi tanulmányutakon való részvétel ingyenes.

További részletek és jelentkezés itt >>> https://bit.ly/3qTyJ4P