Facebook_Ad_copy_2091

Külföldi oktatók és hallgatók érkeztek a Mezőgazdasági Karra az Erasmus+ program keretében

A UNIVERSITY OF LIFE SCIENCES ”KING MIHAI I” FROM TIMISOARA egyetemről érkezett szakmai küldöttség az SZTE Mezőgazdasági Karra.

A temesvári oktató kollégák: Molnar Levente Ștefan, Ilin Cornel, Babau Pavel Danut, Marius Silviu Stroia, és Adrian Borcean 10 fő hallgató kíséretében látogattak el hozzánk az Erasmus+ program keretében.

A Göttingeni Egyetemről, Németországból Susanne Weigand érkezett az SZTE Mezőgazdasági Karra egy professzor kollégája, valamint 23 BSC és MSc hallgató társaságában.

A két külföldi csoportot Dr. Jani Péter, a Dékáni Hivatal vezetője, Dr. habil. Monostori Tamás intézetvezető, főiskolai tanár, valamint Gera Magdolna, kari Erasmus koordinátor fogadta, akik a Kart, valamint az intézményben működő laboratóriumokat mutatták be a vendégeknek.

Az Erasmus+ mobilitások célja a kapcsolatépítés, illetve a hallgatók szakmai látogatása volt.