Facebook_Ad_copy_211

A kínai Global Cross-Border Education Institute képviselői érkeztek a Mezőgazdasági Karra

Az intézet közreműködésével kerülhet kialakításra egy új kínai-magyar oktatási együttműködés.

Hivatalos látogatásra érkezett a Mezőgazdasági Karra a kínai Global Cross-Border Education Institute képviseletében Dr. Shelby Lee igazgató, valamint munkatársai, Adam Guo és Ce Zhang.

Látogatásuk célja, hogy személyes megbeszélés keretében egyeztessenek az intézet közreműködésével kialakításra kerülő kínai-magyar oktatási együttműködésről, valamint a helyszínen tájékozódjanak a közös képzési programok feltételeiről.

A delegációt Dr. habil. Mikó Edit, az SZTE Mezőgazdasági Kar dékánja, valamint Dr. Jani Péter, a Dékáni Hivatal vezetője, Mészárosné Herbich Katalin, a Tanulmányi és Továbbképzési Osztály vezetője, illetve Gera Magdolna, kari Erasmus koordinátor fogadta.