borito

„EXTRÉM” FELADATOKAT TARTOGATOTT A HALLGATÓKNAK AZ IDEI SZTE MGK E-COLI ÉS PARASZTOLIMPIA

Dr. habil. Mikó Edit, dékán asszony köszöntője után csocsómérkőzések indultak a Kar udvarán, valamint focimeccsek kezdődtek a sportcsarnokban, a bátrabbak pedig parasztolimpián mérhették össze ügyességüket és elméleti tudásukat.

IMG_7527

IMG_7525

IMG_7540

IMG_7558

Oktatóink: Dr. Szarvas Adrienn, adjunktus; Dr. Kocsiné Dr. Gráff Myrtill, főiskolai docens; Dr. Benk Ákos, főiskolai docens; Dr. Vojnich Viktor, főiskolai docens; valamint Köteles Dávid és Beier László, tanérsegéd közreműködésével, az erőemelésen át, a talicskás akadályversenyig, a pálinka- és gyógynövény-felismeréstől az elméleti ismeretekig számtalan területen tehették magukat próbára a Mezőgazdasági Kar hallgatói az idei Sportnapon.

IMG_7582_

IMG_7546

IMG_7624

IMG_7614

IMG_7633

IMG_7657

A többi között egész nap lángosozással és fröccs torpedóval várta a kari HÖK a hallgatókat és megválaszthatták a Kar bikáját és tehenészlányát is.

IMG_7573

IMG_7629