szte_panorama

Egyetemi zenei megmérettetést, vers- és prózamondó versenyt, valamint vers- és drámapályázatot is hirdet a Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája, illetve a Szegedi Nemzeti Színház az SZTE nappali tagozatos hallgatói számára

A Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodájának feladata az egyetem kulturális életének szervezése, a bejegyzett öntevékeny és művészeti csoportok munkájának koordinálása, az egyetemen belüli és kívüli kulturális kapcsolatok ápolása, rendezvények szervezése. Az iroda tevékenységével segíti az egyetemi polgárok (hallgatók, oktatók, dolgozók) alkotói képességeinek kibontakozását. A hallgatók részére minden évben alkotói pályázatokat és előadói versenyeket írnak ki. Az első félévben a hagyományos Egyetemi Zenei Versenyre és az Egyetemi Vers- és Prózamondó Versenyre jelentkezhettek. Emellett vers- és drámapályázatot is hirdet a Kulturális Iroda.

Te is megmutathatod tehetségedet!

Az SZTE NKI Kulturális Iroda híreiről ITT tájékozódhatsz

A pályázatokról ITT olvashatsz