tenyek_es_tevhitek_borito

Folytatódik a TÉNYEK ÉS TÉVHITEK előadássorozat

Dr. Patkó László, WWF Nagyragadozók programvezetője lesz a vendégünk, akivel az ember és a vadvilág együttélésének lehetőségeiről beszélgetünk.

Az ember és a vadvilág közötti kölcsönhatások mindennaposak és elkerülhetetlenek, a konfliktusok rendszeresek. De valóban az ember és a vadfajok érdekei ütköznek, vagy ember – ember konfliktusokról beszélhetünk? Sok információ kering az interneten pro-, és kontra, de vajon mennyire félrevezetőek? Érdekcsoportok, együttműködés és gyakorlati példák a nagyragadozók világából. Rendhagyó módon egy előadással és kötetlen beszélgetéssel szeretnénk bemutatni, hogy az ember-vadvilág közötti konfliktusokat, hogyan lehet mérsékelni.

A SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM MEZŐGAZDASÁGI KAR Tudományos Diákköri Tanácsa Tisztelettel meghívja Önt, hogy

BESZÉLJÜNK AZ EMBER ÉS A NAGYRAGADOZÓK INTERAKCIÓIRÓL

Aki kérdez:

- Dr. Majzinger István, egyetemi docens

- A közönség

Aki válaszol:

- Dr. Patkó László, WWF Nagyragadozók programvezető – aki a nagyragadozók világán keresztül megmutatja, hogyan lehet az érdekeket egyeztetni.

A konferencia időpontja: 2022. MÁRCIUS 9. 13:00

A konferencia helyszíne: Kari Tanácsterem

A meghívó és a részletes program ITT elérhető.

tenyek_es_tevhitek_fb