borito

Eredményesen szerepelt Köteles Dávid, az MGK tanársegédje a Magyarországi Egyetemisták és Főiskolások Országos Bajnokságán

Köteles Dávid, a Szegedi Tudományegyetem Állattudományi és Vadgazdálkodási Intézetének tanársegédje, a Természettudományi és Informatikai Kar doktori hallgatója részt vett a Magyarországi Egyetemisták és Főiskolások Országos Bajnokságán november 26-án. Világ- és Európa-bajnoki érmesek sora indult el az egyetemi úszóbajnokságon, többek között Rasovszky Kristóf, Márton Richárd és Késely Ajna. A vadonatúj gödöllői uszodában rendezett eseményen 214-en álltak rajthoz. A Szegedi Tudományegyetem mindössze 11 sportolóval vett részt a régi hagyományokra visszanyúló MEFOB-on, ahol 26 felsőoktatási intézmény hallgatói mérték össze tudásukat, és az előkelő 4. helyezést értek el. Köteles Dávid, az intézményi váltó tagjaként, a 3. helyezést érte el.

Gratulálunk és további eredményes versenyzést kívánunk!