Facebook_Ad_2

Temesvári Egyetemen Diákversenyt nyertek a külföldi hallgatóink!

A temesvári Bánáti Agrártudományi és Állatorvostudományi „I. Mihály román király” (USAMVBT) Egyetemen online diákversenyt tartottak 2021.12.07.-én „EGY INNOVATÍV VÁLLALKOZÁS INDÍTÁSA ÉS FEJLESZTÉSE" címmel. Az SZTE Mezőgazdasági Karának három, külföldi hallgatókból álló csapata indult a versenyen.

Első helyezést ért el az 1. sz csapat is. Tagjai: Aisha Adan Jaldesa, Jargal Ganzorig és Fashokun Adewemimo. Előadásuk címe: Organic Products Home Delivery. Felkészítő tanár: Dr. Monostori Tamás, főiskolai tanár.

1_szamu_csapat_1_helyezes

1. számú csapat I. helyezés

Különdíjban részesült a 2. sz. csapat. Tagjai: Sundusin Afiqah Izzati Binti, Hennie Hennie és Doan Phuong Y Nhu. Előadásuk címe: Vegi smart. Felkészítő tanáruk: Dr. Gráff Myrtill, főiskolai docens.

2_szamu_csapat_kulondijas

A 2. számú csapat Dr. Gráff Myrtill főiskolai docenssel, a verseny zsűritagjával

2_csapat_kulondijas

2. számú csapat Különdíj

Szintén különdíjat nyert a 3. sz. csapat, melynek tagjai: Alex Xavier Pinheiro, Elsa María Arriarán Silva és Gabriel Martins de Amorim. Előadásuk címe: CO- FARMING: Connecting farms to customers. Felkészítő tanáruk: Dr. habil. Gál József, egyetemi docens.

3_szamu_csapat_kulondijasok

3. számú csapat Különdíj

A zsűri tagja volt: Dr. Gráff Myrtill főiskolai docens.

Minden versenyzőnknek és felkészítő tanáruknak gratulálunk a nagyszerű teljesítményért!