holstein_marhak

Inszeminátor (szarvasmarha) tanfolyam indul Hódmezővásárhelyen!

Jelentkezési határidő: 2021. december 20.

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara, Hódmezővásárhely (nyilvántartásba vételi szám: E-000447/2014), kellő számú jelentkező esetén önköltséges INSZEMINÁTOR (szarvasmarha) képzést indít, amelyre folyamatosan várjuk a jelentkezéseket.

Inszeminátor - szarvasmarha (nyilvánt. vételi száma: E-000447/2014/B009)

A képzés célja: olyan szakismerettel és felkészültséggel rendelkező szakemberek képzése, akik a kis- és nagyüzemi szarvasmarha állomány mesterséges megtermékenyítését optimális időben, módon és a legeredményesebben tudják elvégezni, a termékenyítő anyagot kezelni és a tenyésztési munkában részt venni.

A résztvevők szakmailag felkészült oktatók segítségével a legfrissebb szakismereteket sajátíthatják el. A gyakorlati képzés helyszínét biztosítjuk.

A képzés helyszíne: Hódmezővásárhely!
A képzés összóraszáma: 300 óra
Elméleti-gyakorlati órák aránya: 40:60%
A képzés előfeltétele:

• nyolcadik évfolyam elvégzésével tanúsított alapfokú iskolai végzettség
  • 3 év állattenyésztési gyakorlat
  • egészségügyi alkalmasság

A képzés díja: 200.000.- Ft, SZTE jelenlegi hallgató részére 175.000.- Ft, amely tartalmazza az oktatási segédlet árát és a vizsgadíjat is.

Részletfizetés lehetséges (2 részletben fizethető).

A jelentkezési lap ITT letölthető

Bővebb információ:

Gubicsné Zsarkó Ágnes, tanulmányi ügyintézőtől kérhető, tel.: 06-62/532-990/144; e-mail: gubicsne.zsarko.agnes@mgk.u-szeged.hu